no-img
EnglishDL

مجموعه English For You


EnglishDL
فروشگاه
اخبار سایت:

گزارش خرابی لینک
اطلاعات را وارد کنید .

ادامه مطلب

MP4
مجموعه English For You
امتیاز 4.99 ( 142 رای )
mp4
اسفند ۲۳, ۱۳۹۵
17 گیگابایت
18 هزارتومان

مجموعه English For You


مجموعه english for you

مجموعه آموزش زبان انگلیسی در ۸۰ روز   English For You

فقط ۱۸ هزارتومان


مجموعه آموزشی English for You  یکی از بهترین و کامل ترین پکیج های آموزشی زبان انگلیسی می باشد.این مجموعه توسط سه استاد آموزش داده می شود که هریک از اساتید از سطح خاصی بهره می برد. شما در این مجموعه توسط اساتیدی آموزش خواهید دید که می توان گفت سه استاد واقعا حرفه ای در این زمینه هستند.

در هر قسمت مباحث به‌ طور کامل ارائه داده می شوند و سپس با تمرین‌های فراوان و شنیدن و تکرار کردن عبارات، مباحث برای همیشه در ذهن شما ثبت می‌شوند. در ابتدای هر درس گرامر و ساختار اصلی توسط استاد زبان توضیح داده می‌شود. پس از آن با استفاده از مثال‌های متعدد و تمرین زبان‌آموزان حاضر در استودیو، مطلب شکافته شده و سپس با مثال‌های تصویری، آن را ملموس و قابل درک می‌نمایند. بعد از گذراندن این مراحل و درک عمیق درس، با جملات متناسب و تمرین و تکراری که در فیلم‌ها گنجانده شده است، مخاطبین مطالب را به حافظه بلندمدت خود خواهند سپرد. در انتهای هر جلسه کلیپ‌هایی از مکالمات دوستانه و روزمره متناسب با درس قرار داده شده است که شما را با محیط‌ها و مکالمات واقعی آشنامی‌سازد. بنابراین دیگر نگران نباشید. شما با هر سطح از توانایی و در هر شرایطی قادر خواهید بود با گذراندن این مراحل کارشناسی شده، مهارت مکالمه زبان خود را ارتقا دهید.

این مجموعه را به سه گروه به صورت ویژه پیشنهاد می‌کنیم، گروه اول، زبان‌آموزانی که به کلاس‌های آموزش مکالمه به دلایل مختلف (این دلیل می‌تواند کم‌رویی جهت حضور در این کلاس‌ها باشد) دسترسی ندارند، گروه دوم، زبان‌آموزانی که چند دوره کلاس رفته‌اند و قصد دارند انگلیسی خود را مطابق با بهترین الگوی آموزشی کنند و گروه سوم به اساتید و مربیان کلاس‌های مکالمه زبان این مجموعه را پیشنهاد می‌کنم. این مجموعه می‌تواند شیوه‌ی تدریس شما را متحول کند! با ترکیب این شیوه‌ی تدریس و شیوه‌ی خودتان، یکی از بهترین مدرسین مکالمه زبان شوید.

آموزش زبان انگلیسی English for you

EFU در سه سطح مبتدی (۳۰ جلسه)، مقدماتی (۳۰ جلسه) و متوسط (۲۰ جلسه) و در مجموع ۸۰ جلسه تهیه شده است و هر سطح توسط یک استاد تدریس می‌شود. نحوه‌ی فیلمبرداری به نوعی است که شما کاملاً احساس حضور در کلاس درس را دارید. چرا که در تمامی جلسات، زبان‌آموزانی در سطح همان جلسه، کلاس را همراهی می‌کنند.
 

مشخصات مجموعه English For You

  نوع محصول: آموزش تصویری

  نوع فایل: AVI کیفیت خوب – ۱۷ گیگابایت

  سطح: مبتدی، مقدماتی، متوسط

  لهجه: آمریکایی

  تعداد : ۵ دی وی دی

جنس دی وی دی: بدون قاب و لیبل DVD Princo Budget RED

  تدریس توسط اساتید برتر

  80 ساعت آموزش تصویری

  80 جلسه فیلم آموزشی زبان انگلیسی به صورت شبیه سازی کلاس درس

 

پرداخت آنلاین

%d8%ae%d8%b1%db%8c%d8%af-%d9%be%d8%b3%d8%aa%db%8c

 

برای دانلود مجموعه English For You اینجا کلیک کنید

 

  سطح پایه – قسمت اول – Nice to meet youتصاویر پیش نمایش


مجموعه English For You-1
مجموعه English For You-1

درباره نویسنده

EnglishDL 411 نوشته در EnglishDL دارد . مشاهده تمام نوشته های

دیدگاه ها


پاسخ دهید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *