no-img
EnglishDL

کتاب دایره المعارف زبان انگلیسی کمبریج


EnglishDL
فروشگاه
اخبار سایت:

گزارش خرابی لینک
اطلاعات را وارد کنید .

ادامه مطلب

PDF
کتاب دایره المعارف زبان انگلیسی کمبریج
امتیاز 5.00 ( 2 رای )
pdf
تیر ۵, ۱۳۹۶
38 مگابایت

کتاب دایره المعارف زبان انگلیسی کمبریج


Cambridge Encyclopedia of the English Language

کتاب The Cambridge Encyclopedia of the English Language

 

نویسنده: David Crystal

انتشارات: Cambridge University Press

ویرایش دوم

سال ۲۰۰۳

زبان: انگلیسی

تعداد صفحات ۴۹۱

نوع فایل: PDF

حجم: ۳۸ مگابایت

 

دایره المعارف زبان انگلیسی کمبریج Encyclopedia of English Language همانگونه از نامش پیداست دایره المعارفی است تقریبا ۵۰۰ صفحه ای که حاصل تلاش انتشارات کمبریج است. انتشارات کمبریج را تقریبا همه علاقمندان به زبان می شناسند اما دایره المعارف زبان انگلیسی کمبریج Encyclopedia of English Language از آن دست منابعی است که تا به حال چندین بار توسط مخاطبان و منتقدان تحسین شده است پس می توان ان را به عنوان یک منبع مناسب هم برای افزایش دانش زبان و هم افزایش اطلاعات عمومی دانست.

در این کتاب بیست و چهار بخش را می خوانید که از معرفی زبان انگلیسی آغاز شده و به راه های جدید و نوین برای یادگیری زبان انگلیسی ختم می شود. در این دایره المعارف به مانند سایر منابع معتبر بخش های اضافی نظیر واژه نامه، علائم اختصاری به کار رفته در کتاب، رفرنس ها و … در انتهای کتاب آورده شده است و علاوه بر مطالب ذکر شده نقشه ها، جداول و … گنجانده شده است، همچنین مفاهیم دشوار با استفاده از یک راه حل ساده و قابل دسترس توضیح داده شده است.

دایره المعارف ها در یادگیری زبان نقش مهمی دارند به طوری که از انواع منابع اصلی شمرده می شوند. دایره المعارف به معنی مجموعه ای از اطلاعات مورد نیاز علمی، فرهنگی و … می باشد.

 

Rarely has a book so packed with accurate and well researched factual information been so widely read and popularly acclaimed. This Second Edition of The Cambridge Encyclopedia of the English Language has been fully revised for a new generation of language-lovers. The book is longer and includes extensive new material on world English and Internet English, in addition to completely updated statistics, further reading suggestions and other references. First Edition Hb (1995): 0-521-40179-8 First Edition Pb (1997): 0-521-59655-6 David Crystal is a leading authority on language, and author of many books, including most recently Shakespeare's Words (Penguin, 2002), Language and the Internet (Cambridge, 2001) and Language Death (Cambridge, 2000). An internationally renowned writer, journal editor, lecturer and broadcaster, he received an Order of the British Empire in 1995 for his services to the English language.

 

دانلود The Cambridge Encyclopedia of the English Languageلینک کمکیدرباره نویسنده

EnglishDL 414 نوشته در EnglishDL دارد . مشاهده تمام نوشته های

دیدگاه ها


پاسخ دهید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *