no-img
EnglishDL

کتاب گرامر آکسفورد Good Grammar


EnglishDL
فروشگاه
اخبار سایت:

گزارش خرابی لینک
اطلاعات را وارد کنید .

ادامه مطلب

PDF
کتاب گرامر آکسفورد Good Grammar
امتیاز 5.00 ( 1 رای )
pdf
تیر ۱۹, ۱۳۹۶
10 مگابایت

کتاب گرامر آکسفورد Good Grammar


good grammar

The good grammar book with answers English

همراه با نکات کلیدی و کاربردی

 

نویسنده: Michael Swan , Catherine Walter

انتشارات: Oxford University Press

تعداد صفحات ۳۱۸

زبان انگلیسی

نوع فایل PDF

حجم ۱۰ مگابایت

 

A grammar book which explains the rules, shows how the language works, and provides thorough practice. This book will improve students' understanding and use of grammar every time they refer to it.

 

کتاب Good Grammar تمامی نکات گرامری را برای شما بیان می کند، به طوری که بعد از مطالعه کتاب تمامی مهارت ها و نکات مربوط به گرامر را به خوبی فراگرفته اید. تمامی مهارت ها برای تقویت، به گرامر و تسلط بر آن احتیاج دارند، اما Speaking و Writing به یادگیری مباحث بیشتری از گرامر نیاز دارند. زیرا هنگامی که می خواهید صحبت کنید و یا مطلب یا نامه ای برای شخصی بنویسید، باید حتما به مهارت گرامر مسلط باشید. زیرا در این ۲ مهارت، مخاطب وجود دارد و قراراست که منظور و قصد شما را متوجه شود.

 

کتاب گود گرامر از انتشارات آکسفورد است و علاوه بر آموزش ، دارای تمرینات همراه با پاسخ می باشد که به درک بهتر شما کمک می کند. از آنجایی که این کتاب به زبان بسیار ساده و روان بیان شده است، می توانید آن را در منزل و بدون نیاز به معلم مطالعه کنید و مطالب و نکات مربوط به گرامر را به تنهایی فرابگیرید. یکی از ویژگی های خوب این کتاب، استفاده از مثال های ساده و مفید است که باعث می شود بهتر و سریعتر به حافظه و ذهن زبان آموز سپرده شود.

 

دانلود کتاب The Good Grammar Book with answers

 درباره نویسنده

EnglishDL 411 نوشته در EnglishDL دارد . مشاهده تمام نوشته های

دیدگاه ها


پاسخ دهید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *