اصول برنامه نویسی وب و Apache

ثبت نام در دوره
ثبت نام شده: 34 دانشجو
مدت زمان: 25 ساعت
درس: 1
ویدئو: 16 ساعت
سطح: پیشرفته

ساعات کاری

دوشنبه 9:30 صبح - 5:00 بعد از ظهر
سه شنبه 9:30 صبح - 5:00 بعد از ظهر
چهارشنبه 9:30 صبح - 5:00 بعد از ظهر
پنج شنبه بسته شده
جمعه بسته شده
شنبه 9:30 صبح - 5:00 بعد از ظهر
یکشنبه 9:30 صبح - 5:00 بعد از ظهر

هدف اصلی این راهنمای شروع سریع ، آشنایی شما با محیط توسعه Unreal Engine 4 (UE4) است. در پایان این راهنما ، شما می دانید که چگونه پروژه های C ++ را در UE4 تنظیم و توسعه دهید. این راهنما به شما نشان می دهد که چگونه می توانید یک پروژه جدید Unreal Engine ایجاد کنید ، کلاس جدید C ++ به آن اضافه کنید ، پروژه را کامپایل کنید و نمونه ای از کلاس جدید را به سطح خود اضافه کنید. وقتی به پایان این راهنما می رسید ، می توانید بازیگر برنامه ریزی شده خود را بالای یک جدول در سطح شناور ببینید.

این راهنمای شروع سریع به شما نحوه افزودن دارایی به بازی های Unreal Engine (UE4) خود را نشان می دهد. در پایان این راهنما ، شما می دانید که چگونه از Project Browser برای ایجاد پروژه های جدید استفاده کنید و برای یافتن و افزودن محتوا به مرورگر Content بروید. همچنین می آموزید که چگونه می توانید اطلاعات مربوط به خط لوله محتوای FBX را بیابید ، در حالی که یاد می گیرید چگونه از Material Editor برای تغییر مواد قبل از استفاده آنها در Static Mesh Actor استفاده کنید.

ویژگی های اصلی

 • Unreal Engine چارچوب چند نفره مقاوم را فراهم می کند.
 • داخلی ویرایشگر جلوه های بصری Cascade ذرات را قادر می سازد.
 • Unreal Engine 4’s Material Editor از فیزیکی استفاده می کند.
 • Unreal Engine چارچوب چند نفره مقاوم را فراهم می کند.
 • داخلی ویرایشگر جلوه های بصری Cascade ذرات را قادر می سازد.
 • Unreal Engine 4’s Material Editor از فیزیکی استفاده می کند.

مخاطب هدف چیست؟

 • شما ممکن است فکر کنید ، همه موارد فوق – و این خوب است. اما به عنوان یک مبتدی کاملاً یادگیری Unreal Engine 4.
 • سیستم رندر در Unreal Engine 4 یک خط لوله کاملاً جدید DirectX 11 است که شامل سایه اندازی به تعویق افتاده است.یادگیری یک موتور بازی جدید به عنوان یک مبتدی کاملاً ترسناک است. بسیاری از آموزش ها ، مستندات و مشاوره در حال حاضر ارائه شده است اما نحوه شروع و ادامه یادگیری Unreal Engine 4 مشخص نیست. شما به جهات مختلف کشیده می شوید و سرانجام گیج و پریشان می شوید.من زمان زیادی را صرف تجزیه و تحلیل ساختارهای لازم برای یادگیری یک موتور بازی از ابتدا کرده ام. آنچه در ابتدا باید بر آن تمرکز کنید و آنچه تا بعدا باید از آن اجتناب کنید چیست.

تعیین سطح

1
مسابقه: برنامه های تلفن همراه / بومی
18 سوال

بخش اول

1
نحوه راه اندازی AdWords
2

آزمون میان ترم

1
مسابقه میانی نهایی
18 سوال

بخش دوم

1
2
3

آزمون پایانی

1
مسابقه نهایی
18 سوال
خیر، این دوره از صر تا صد می باشد. و شما وقتی در آن تحصیل میکنید با تمامی موضوعات آن آشنا می شوید.
شما وقتی وارد بازار کار میشوید نیاز مند یک سری مهارت های خاصی است که می توانید آن هارا فرا بگیرید و آموزش کامل آن هارا در این دوره مشاهده کنید
این سوالی است که بیشتر هنر جو هایی که در این دوره بودند پرسیده اند و باید به آن ها و شما بگویم که این دوره در مقایسه با دیگر دوره های مشابه خیی تفاوت بیشتر دارد و ما به شما تضمین میکنیم که هنگامی که فارغ التحصیل شدید وارد بازا کار میشوید و خودتان برای خودتان کار میکنید.

هک های بهره وری برای انجام بیشتر در سال 2018

28 فوریه 2017


 • ریشه کن اخبار فیس بوک (افزونه کروم رایگان) با حذف خبر فیس بوک خود و جایگزینی آن با یک نقل قول الهام بخش ، تمرکز خود را حفظ کنید. هر وقت خواستید ابزار را غیرفعال کنید تا ببینید دوستان در چه وضعیتی قرار دارند!
 • صندوق ورودی من را مخفی کنید (برنامه افزودنی کروم رایگان برای Gmail) با مخفی کردن صندوق ورودی خود ، تمرکز خود را حفظ کنید. در یک زمان مشخص بر روی "نمایش صندوق ورودی خود" کلیک کنید و دسته ای همه مراحل را پردازش کنید.
 • Habitica (برنامه تلفن همراه + وب رایگان) لیست انجام کارها را با هم تغییر دهید. مثل یک بازی با زندگی خود رفتار کنید و به خاطر کارهایی که انجام می دهید ، طلا بدست آورید!

اولین دیدگاه را بنویسید

لطفا, وارد اکانت کاربری شوید تا بتوانید نظر خود را درباره ی دوره ی آموزشی بنویسید
اصول برنامه نویسی وب و Apache
قیمت:
10,000,000 تومان